Online оқыту

РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРС

ТАРАЗ МЕМЛЕКЕТТІК ПЕДАГОГИКАЛЫҚ Университеті

abay175

16 НАУРЫЗДАН БАСТАП ЖОҒАРҒЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫ ҚАШЫҚТЫҚТАН ОҚЫТУ ТҮРІНЕ КӨШЕДІ



ҚР Президентінің стипендиясына ұсынылған студенттер тізімі

Тараз мемлекеттік педагогикалық университеті

ҚР Президентінің стипендиясына ұсынылған студенттер тізімі

№12 хаттама, 28.05.20 күнгі Ғылыми кеңес шешімімен бекітілген.

1

Намазбай Балжан Асқарқызы

5В011100 – «Информатика» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 4-курс студенті

2

Садықов Лесбек Әлібекұлы

5В011300 – «Биология» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 4-курс студенті

3

Әтімқұл Жұлдызай Болатқызы

5В011600 – «География» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 4-курс студенті

4

Зайнудин Маржан Мұханқызы

5В011300 – «Биология» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 3-курс студенті

5

Изекенова Ляззат Ербөлекқызы

5В011600 – «География» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 3-курс студенті

6

Бешлиева Марал Алиевна

5В011200 – «Химия» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 3-курс студенті

7

Артықбай Гүлнұр Жомартқызы

5В010300 – «Педагогика және психология» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 4-курс студенті

8

Шаяхмет Асем Бауыржанқызы

5В010200 – «Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 4-курс студенті

9

Тілеубай Айгерім Қайратқызы

5В010300 – «Педагогика және психология» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 3-курс студенті

10.

Чангитбаева Анара Жанабайкызы

5В010200 – «Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 3-курс студенті

11.

Бекмурзаева Айгерім Талғатқызы

5В050300 – «Психология» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 3-курс студенті

12.

Аблай Ғалия Архатқызы

5В011700 – «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 4-курс студенті

13.

Қанат Көркемжан Бақытжанқызы

5В011700 – «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 4-курс студенті

14.

Сисенов Асылбек Шигирбекұлы

5В011900 – «Шетел тілі: екі шетел тілі» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 4-курс студенті

15.

Алпысбай Ақнұр Мейіржанқызы

5В011700 – «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 3-курс студенті

16.

Нусипжанов Ерсултан Каримжанович

5В011700 – «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 3-курс студенті

17.

Усипбекова Айдана Ермахановна

5В012000 – «Кәсіптік оқыту» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 4-курс студенті

18.

Естанат Сәбина Нұрланқызы

5В012000 – «Кәсіптік оқыту» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 4-курс студенті

19.

Ермек Ернар Айдарұлы

5В010400 – «Бастапқы әскери дайындық» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 3-курс студенті

20.

Әбітай Маржан Сәкенқызы

5В042100 – «Дизайн» мамандығы бойынша күндізгі бөлімнің 3-курс студенті

Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Күнтізбе